poniedziałek, 23 stycznia 2017

Podpaski z chipem anionowym

Słyszeliście kiedykolwiek o podpaskach z chipem anionowym? Jeżeli nie, to zapraszam na recenzję.


Zarówno podpaski ze skrzydełkami POMPADOUR NORMAL, jak i wkładki higieniczne POMPADOUR SLIP firmy DEDRA, to produkty, które całkiem niedawno odkryłam.
Wykonane w 100% z bawełny, przyjemne w dotyku, oddychające i posiadające do 4 razy większą chłonność niż w przypadku klasycznych podpasek. Dodatkowo ultra cienkie, co powoduje, że są całkowicie niewidoczne, a jednocześnie maksymalnie skuteczne.


Wszystko super, ale nie oszukujmy się na rynku jest wiele podpasek o podobnych zaletach. Więc co wyróżnia, te produkty od innych wkładek i podpasek? Odpowiedź jest prosta chip anionowy!

Chip łączy w sobie trzy technologie: działanie aktywnego tlenu, anionów i promieniowania podczerwonego.

A jak to wygląda w praktyce? W praktyce wygląda to tak, że chip posiada właściwości, które pomagają zwalczać takie dolegliwości jak:
infekcje bakteryjne i drożdżakowe,
zakażenia grzybicze,
zapalenie narządów,
świąt,
zaburzenia hormonalne,
bolesne miesiączkowanie,
zapalenia dróg moczowych. 


Dzięki obecności chipa anionowego, masz zapewnione poczucie komfortu i świeżości podczas miesiączki.
Jeżeli chcielibyście zaopatrzyć się w podpaski ze skrzydełkami POMPADOUR NORMAL, możecie kupić je tutaj klik, a jeśli interesują was wkładki higieniczne, znajdziecie je tu klik. Warto skorzystać z promocji i zaopatrzyć się w te produkty teraz, kiedy jest na nie 50% obniżka! 
Dodam również, że firma Dedra oferuje możliwość dodatkowych zniżek lub zarobków. Wystarczy podczas zakupów  zapisać numer koordynatora ( na stronie jest lista koordynatorów, z której można kogoś wybrać). Automatycznie aktywuje się zniżka 23% od ceny katalogowej.

4 komentarze: