niedziela, 3 czerwca 2018

Rozgrywka

"Rozgrywka" to wciągający thriller polityczny, będący doskonałą lekturą na letnie wieczory. Lena Najdecka wprowadza nas do świata bogaczy: polityków, biznesmenów i prawników. Zapoznaje z regułami gry w jaką grają "wysoko postawione" figury.Mirek Kwaśniak dzięki wpływom mafijnym z wiejskiego karierowicza, staje się jedną z ważniejszych osób w Polsce. Determinacja z jaką dąży do osiągnięcia władzy, doprowadza go do popełnienia przestępstwa. Zdobywa tekę ministra i ustawia przetarg na autostradę. Większa presja, natłok obowiązków doprowadzają go do paranoi. Jedno przestępstwo pociąga za sobą następne. Mirek wpada w pułapkę z której sam nie jest w stanie się wydostać.
W tym samym czasie "młody bóg' Mati wiedzie prym w korporacyjnym cyrku. Świeżo rozwiedziony dyrektor, przystojniak, korzysta z życia na wszelkie sposoby. Podróże służbowe, romanse z podwładnymi i imprezy do białego rana to jego chleb powszedni. Mateusz choć pochodzi z konserwatywnej, zamożnej rodziny, nie potrafi ułożyć sobie życia tak, jak by chcieli tego jego bliscy.
Paweł Wencel jest bratem Matiego i znanym w całej Warszawie prawnikiem, posiadającym prężnie rozwijającą się kancelarie. Wencel zna mroczny sekret skorumpowanego ministra Kwaśniaka i to właśnie on stanie z nim do walki o sprawiedliwość.
"Rozgrywka" to thriller polityczny opowiadający o szaleństwie człowieka, wciągniętego w trybiki maszyny zwanej WŁADZA.Książkę kupicie tutaj klik

ISBN:  978-83-7945-795-3
Autor: Lena Najdecka
Liczba stron: 448
Oprawa: miękka 
Wydawnictwo: Edipresse 

5 komentarzy:

 1. Chyba nie moja "bajka" ogólnie nie przepadam za książkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. I mnie również nie ciągnie do politycznych klimatów ale wierzę, że książka jest dobra ;)
  Obserwuję i zapraszam do siebie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Większość jak słyszy polityczne klimaty to zaraz boi się, że będzie nudno ale tu z połączeniem świata gangsterskiego czuję że akcja toczy się szybko i nie ma czasu na nudę. Zapisuję tytuł.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, w tej książce nie ma miejsca na nudę.

   Usuń