wtorek, 16 maja 2017

Tajemnica zamku.

Jeżeli wraz z ciepłą aurą, naszła was ochota na poczytanie wakacyjnej, lekkiej i wciągającej opowieści, to gorąco zachęcam do sięgnięcia po książkę pt: "Tajemnica zamku" autorstwa Krystyny Mirek.

W książce tej znajdziemy wszystko to co powinno znaleźć się w ciekawej, lekkiej powieści dla pań. Jest bogaty, przystojny hrabia Aleksander, mieszkający w mrocznym zamku Cantendorf. Jest zaborcza, pewna siebie i nieustępliwa kobieta pragnąca jego majątku. I jest również piękna, skromna dziewczyna zakochana bez pamięci w Aleksandrze. A co najważniejsze całą historię otacza mroczna tajemnica, która do końca powieści nie zostaje rozwikłana.


Ale po kolei...hrabia Aleksander jest mężczyzną w sile wieku, bogatym wdowcem, który właśnie pochował czwartą żonę. W normalnych okolicznościach byłby dobrą partią, ale wszyscy wokół jego przekonani są, że ktoś w zamku morduje młode kobiety. Hrabia pragnie dziedzica i zrobi wszystko, aby znów stanąć na ślubnym kobiercu. Wśród potencjalnych kandydatek na żonę strach miesza się z ochotą wzbogacenia się i życia w luksusie.


Rodzina młodziutkiej i beztroskiej Kate znalazła się w poważnych kłopotach. Widmo bankructwa zawisło nad ich domem. Jej rodzice postanawiają wprowadzić w życie ryzykowny plan, aby uratować sytuację. Tymczasem na przekór wszystkiemu i wszystkim niespodziewanie z małego ziarenka rodzi się prawdziwa miłość. Tylko czy uda jej się rozkwitnąć niczym wiosenny kwiat? Czy może nikt nie da jej szansy i zostanie zdeptana w zarodku? Gorąco zachęcam was do bliższego zapoznania się z "Tajemnicą zamku" ;-)


Książkę kupisz tutaj


ISBN:  978-83-7945-735-9
Autor: Krystyna Mirek
Liczba stron: 353
Oprawa: miękka 
Wydawnictwo: Edipresse Książki


5 komentarzy:

 1. Gustuję w horrorach i kryminałach, ale pojawiający się w tej książce tajemniczy wątek już brzmi dobrze. ;) Bardzo mnie ta książka zaciekawiła i sięgnę po nią z wielką przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba jednak nie dla mnie :P jakoś mnie nie przekonuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem miłośniczką sensacji, więc nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka wydaje się być interesująca. Przynajmniej jest lekka w czytaniu no i o miłości -:)

  OdpowiedzUsuń