poniedziałek, 6 listopada 2017

Pomysły na prezent mikołajkowy dla przedszkolaka- część 1.

Witajcie!  Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że do mikołajek został już tylko miesiąc. Dlatego też postanowiłam przestawić Wam kilka propozycji na prezent mikołajkowy dla przedszkolaka. W dzisiejszym wpisie podzielę się z Wami moją recenzją na temat trzech wyjątkowych książek wydawnictwa MEDIA SERVICE ZAWADA


Moje dzieci uwielbiają Świnkę Peppę, dlatego zarówno "Zabawy na śniegu", jak i "Zimowe opowieści Peppy" bardzo przypadły im do gustu. 


"Zabawy na śniegu" to dwie przygody w jednej książce. Rodzinka Peppy przygotowuje się do świąt. Peppa i jej brat George napisali już list do Św. Mikołaja, a tata świnka przyniósł do domu ogromną choinkę. Wszyscy czekają na upragnione prezenty. Później świnki wybiorą się na lodowisko. Będzie to dla nich wielkie przeżycie, bo Peppa i George jeszcze nigdy nie jeździli na łyżwach.


Książka zachwyciła mnie piękną szatą graficzną."Zabawy na śniegu" możecie kupić w promocyjnej cenie klikając tutaj

Kolejna propozycja to " Zimowe opowieści Peppy"


W tej książeczce również znajdziemy dwie przygody Peppy. Świnka wraz ze swoją rodziną wybiera się na narty. Białe szaleństwo porwie wszystkich, mama świnka, zjedzie na nartach z wielkiej góry i zdobędzie puchar. Później rodzina świnek odwiedzi św. Mikołaja i będą wyglądać pierwszej gwiazdki. Zsiądą do świątecznej kolacji i wreszcie rozpakują prezenty...ale czy wszyscy będą zadowoleni z upominków??Ta pozycja, podobnie jak poprzednia, zawiera ciekawe, pełne humoru opowieści i przepiękne utrzymane w świątecznym klimacie ilustracje.


Książkę "Zimowe opowieści Peppy" możecie kupić klikając tutaj

Na koniec coś dla kreatywnych miłośników strażaka Sama :) Książeczka z puzzlami!


Książeczka to nic innego jak 5 plansz z puzzlami, pod każdą znajduje się rysunek, który "podpowiada" dziecku jak ma wyglądać obrazek. Obok układanki znajduje się historyjka, która ożywia ilustrację.
Jest to wspaniała propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym, oprócz książki z przygodami strażaka Sama zyskujemy puzzle i to razy 5! Twarda oprawa, solidne wykonanie i przede wszystkim przemyślane wielofunkcyjne zastosowanie tej książeczki, przemawia zdecydowanie na jej korzyść.

To już wszystkie moje propozycje na dziś, ale na tym nie zamierzam kończyć mojego prezentowego przeglądu :) W miarę możliwości będę starała się co tydzień, aż do mikołajek dostarczać Wam recenzje wartych uwagi produktów dla przedszkolaków.

Pozdrawiam i życzę Wam dobrego tygodnia :)

4 komentarze:

  1. Moja bratanica byłaby zachwycona :) Ma bzika na punkcie świnki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna propozycja na mikołaja i gwiazdkę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dla mnie jeszcze odległy temat bo nie mam dzieci :)

    OdpowiedzUsuń