czwartek, 20 października 2016

Halloween- odliczanie trwa...

Halloween już tuż tuż! 

Czy Wasze dzieci mają już gotowe przebrania? Halloween najhuczniej obchodzone jest w U.S.A, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, ale i u nas z roku na rok przybywa zwolenników tej świetnej zabawy! Już nie tylko dzieci, ale również dorośli urządzają sobie imprezy i w zabawnych strojach bawią się w gronie najbliższych do białego rana. Moim skromnym zdaniem jest to oryginalny sposób na nudę dnia codziennego i tym samym powrót do dziecięcych lat.
Jednym z głównych symboli tego święta jest dyniowy potwór z wyszczerbionymi zębami, podświetlony od środka. Znane są również czarownice, czaszki, nietoperze, czarne koty i masa innych potworów.
Cukierek albo psikus!

Moje dzieci na kilka dni przed tym świętem wybierają się na zabawę halloweenową. A ostatniego października zamierzają straszyć w domach najbliższych znajomych, no i oczywiście u nas też będą czekały słodycze na zbłąkane potwory i inne zmory :) 
W dzisiejszym poście przedstawiam Wam pierwszy etap przygotowań do Halloween i strój na zabawę, który należy do mojej starszej córki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz