wtorek, 15 listopada 2016

Króliczki !!! Kevan Atteberry

Jeżeli myślicie, że komiksy są dla co najmniej ośmiolatków, to wiedzcie, że nie macie racji.
Chciałabym zapoznać was z interesującym komiksem dla dwulatka, tak właśnie dla dwulatka!
Książeczka o której piszę, to przepięknie wydana opowieść, które jednocześnie jest komiksem. "Króliczki", których autorem jest Kevan Atteberry, to zabawna historia opowiadająca o przygodzie pewnego przesympatycznego potworka.
Declan, bo właśnie tak ma na imię ten stworek, to bardzo uprzejma istotka. Grzecznie wita się z napotkanymi na leśnej ścieżce przedmiotami i żyjątkami, Wszystko jest w porządku dopóki nie spotka na swojej drodze króliczków. Wtedy mały stworek szaleje z radości do swoich nowych przyjaciół. A kiedy zwierzątka chowają się w leśnych zakamarkach, zrozpaczony szuka ich za każdym drzewem.


Każdy rodzic przeglądający książeczkę z swoją pociechą może z łatwością znaleźć podobieństwo miedzy postawą swojego dziecka i postawą potworka z opowiadania. A każdy maluch przeżywa rozterki stworka i towarzyszące im emocje.Jeżeli chodzi o zakończenie, dla jednych może być nieoczekiwane a dla innych całkowicie przewidywalne :) Gorąco polecam tę cudowną książeczkę, niezwykły komiks i ciekawa opowieść. Odkąd pojawiła się w naszym domu codziennie rano słyszę: Mamooo czytaj króliczki!


ISBN:  978-83-944650-1-8
Liczba stron: 32 w kolorze
Oprawa: twarda
Wydawnictwo: CzyTam

4 komentarze:

 1. Ciekawy opis zachęcający do kupna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna ta książeczka :D Moja corka bylaby nia zachwycona :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno! To świetna propozycja właśnie dla takich maluchów jak twoja córeczka :)

   Usuń